
Зареєструйтесь або увійдіть, щоб додавати книги до списків
Зареєструйтесь або увійдіть, щоб вести читацький щоденник
Жив-був маленький зайчик, який говорив тільки одне слово: КАКА-БЕКА! З ранку до ночі і з ночі до ранку: Кака-бека! За обідом і під час купання: Кака-Бека! У цій історії не вистачає вовка, і ось він тут: Кака-Бека!
Коментарі
Немає коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар!