
Зареєструйтесь або увійдіть, щоб додавати книги до списків
Зареєструйтесь або увійдіть, щоб вести читацький щоденник
Доброго дня, любі хлопчики й дівчатка!
Нещодавно став я свідком цікавої розмови; завітала до нас подружка моєї онучки Сашеньки, послухала наші казки і спитала:
- Саша, а як це ви з дідусем казки видумуєте?
- Нічого ми не видумуємо, - відповіла Саша, - ми тільки підслуховуємо що говорять різні речі, комахи, або тварини, перекладаємо на зрозумілу мову і записуємо.
- Як це? - не зрозуміла подружка, приведи приклад!
- Та будь ласка! От, на приклад; ти чуєш, що говорить, аж плаче, твій лівий черевичок? Подружка уважно подивилась на свої ноги, потім на Сашу, і розгублено сказала:
- Ні, не чую, а хіба він щось говорить?
- А як же! Прислухайся! Він говорить, аж схлипує: "Тетянко! Я ж служу тобі не гірше ніж правий черевичок, а чому ж тоді ти на ньому шнурочок красивим бантиком зав'язала, а на мені аби як… мені ж соромно у такому вигляді на вулицю вийти!"
- Ай, видумуєш ти все, нічого він не говорить, - сказала Тетянка, але розв'язала шнурок і зав'язала красивим бантиком. - ну, а що він зараз говорить?
- Зараз? Зараз нічого не говорить, а лише вдячно посміхається, невже не бачиш?
- Ну, чесно кажучи, на бачу, але вже розумію, як ви з дідусем казки пишете. Піду додому, розкажу мамі й таткові, може й ми щось підслухаємо та й запишемо…
А як ви? Чи доводилось вам чути, що говорять ваші улюблені іграшки? Прислухайтесь! Інколи можна почути дуже цікаві речі!
Отак і ми з онучкою, якось почули цікаву, на наш погляд, розповідь сусідського песика Артура і вирішили переповісти її вам.
Коментарі
Немає коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар!