
Зареєструйтесь або увійдіть, щоб додавати книги до списків
Зареєструйтесь або увійдіть, щоб вести читацький щоденник
86 діб українські військові тримали оборону в оточеному Маріуполі та на території заводу "Азовсталь". Людям в облозі бракувало їжі, води, медикаментів, але військові виконували наказ - тримати оборону. Завдяки пресслужбі полку "Азов" світ дізнавався про трагедію Маріуполя, про захисників міста та цивільних мешканців, які шукали прихисток на заводі "Азовсталь". Для збереження життів бійців і порятунку поранених, наказом вищого військового командування, захисники припинили оборону, покинули територію заводу і мали здатися в так званий "почесний полон" у присутності міжнародних організацій і спостерігачів, з умовою обміну через 3-4 місяці. Валерія "Нава" Суботіна була в складі пресслужби полку "Азов". Їй судилося бути в полоні - спочатку в Оленівці, потім в Таганрозькій тюрмі - понад 11 місяців.
Про дні облоги на "Азовсталі", про всі кола пекла, які вона пройшла за майже рік полону, Валерія написала в цій книжці. Неволя не зламала сміливу жінку, тепер вона - свідок злодіянь рф.
Коментарі
Немає коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар!