
Зареєструйтесь або увійдіть, щоб додавати книги до списків
Зареєструйтесь або увійдіть, щоб вести читацький щоденник
Тепла і ніжна книжка про таємницю народження.
Література для дітей, для сімейного читання з дитиною 2+, казки
Ця книжка - про маленьку дівчинку Марусю, яка ще живе у мами в животику. Вона пізнає світ зі слів і рухів мами, з голосу й доторків тата, з розмаїтих довколишніх звуків, які іноді дивні, але дуже-дуже цікаві А тоді стається диво народження і диво відкриття світу!
Для сімейного читання з дитиною 2+, а також для батьків, які переживають щасливі й відповідальні миті виношування й народження нового життя.
Це книжка про трепетне очікування, перше спілкування з малюком, коли він чи вона ще у животику в мами. Та навіть там у дитятка вже дуже багато важливих справ: познайомитися з татом, світлом, теплом, доторками, побавитися в перші хованки і буцанки, показати характер. А згодом настає момент такої очікуваної першої зустрічі і ще сотні різного уперше: знайомство з рідними, перші нові страви, перші протести, перші доторки до середовища і перші "вау!"
"Марусині батьки дуже часто говорять про любов.
От тільки дівчинка ніяк не може зрозуміти значення цього слова. Бо щоразу батьки любов'ю називають різне.
- Хто там? - якось питає в тата мама і кладе палець на свій живіт.
- Наша любов, - відповідає тато і цілує мамин животик.
Маруся дивується. Яка ж вона - Любов, якщо вона - Маруся?! Наступного дня тато називає любов'ю Марусину маму і обіймає її. Але ж вона - це мама?
А вчора мама купила сукню і цілий вечір розповідала татові про "любов із першого погляду"!
Так Маруся й не зрозуміла, що таке любов.
Аж поки не народилася".
Ця книжка – зворушливі роздуми про те, що коїться по той бік животика, поки там сидить дитинка. Авторка розповідає свою версію: вона мала нагоду відчути це на собі, адже недавно народила донечку. Маруся, щоправда, і хвилини не сидить. Вона активно пізнає світ через маму, її доторки та реакції. Після народження справ у дівчинки більшає. Але вона з усім дає собі раду, адже поруч із нею – мама.
Саша Кочубей, письменниця
Коментарі
Немає коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар!