
Зареєструйтесь або увійдіть, щоб додавати книги до списків
Зареєструйтесь або увійдіть, щоб вести читацький щоденник
Ми всі це відчуваємо - відволікання, втрату уваги, звикання зосереджуватися на неважливих речах тощо. Ми стикаємося із "телефонними зомбі" скрізь, а іноді вони - це ми. Ми із жалем дивимося на людей за столиком у ресторані, які замість спілкування "сидять" у телефонах, а потім відчуваємо дзижчання в кишені. Наше життя кардинально змінилося: протягом більшої частини історії людства межа між публічним і приватним була чіткою, принаймні теоретично. Тепер ми перебуваємо всередині визначального для епохи переходу, коли наша увага стає товарним ресурсом, який у нас витягують і від якого ми все більше відчужуємося. Як і чому це сталося, а головне - чи можна цьому продидіяти?
Коментарі
Немає коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар!