Привіт, я Руслана! Коли я була маленькою, то не любила ходити до лікарів. А ще мене проймав страх від забирань крові та щеплень. Тепер я виросла і сама стала лікаркою-педіатром. У книзі я розповім тобі, що відбувається у кабінеті лікаря. Ти дізнаєшся: навіщо лікарі ставлять стільки запитань, чому призначають сиропи та обстеження, що роблять у поліклініці й у лікарні.Весела й пізнавальна книжка допоможе зрозуміти, що лікарі - не страшні, а їхня робота потрібна, щоб діти були здоровими!
Коментарі
Немає коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар!