
Зареєструйтесь або увійдіть, щоб додавати книги до списків
Зареєструйтесь або увійдіть, щоб вести читацький щоденник
"Після тебе - Я" - книга, яку читають повільно, як щоденник, і проживають, як життя. Бо це не просто історії про токсичні відносини. Це - інструкція, як повернути собі себе.
Тут немає жертв і героїв. Є правда. І вона зцілює.
Коментарі
Немає коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар!