
Зареєструйтесь або увійдіть, щоб додавати книги до списків
Зареєструйтесь або увійдіть, щоб вести читацький щоденник
Я к воно - бути напівхлопцем - напівдраконом? Могло бути приємнішим, якби Мерек та його родина не жили в добу Середньовіччя. У часи, коли люди бояться всього: відьом, драконів, огрів, варварів і навіть мила (судячи зі смороду - це їхній найбільший страх). До вашої уваги огиднокумедна середньовічна серія "Лицар- дракон" - настільки бридка та захоплива, що вам неодмінно захочеться її прочитати!
Коментарі
Немає коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар!