
Зареєструйтесь або увійдіть, щоб додавати книги до списків
Зареєструйтесь або увійдіть, щоб вести читацький щоденник
Цікаво…
Відколи справжні чаклуни один за одним зникли з лиця землі?
Яким я хотів бути, коли виросту?
Що означає бути “правильним” дорослим?
Бути таким, яким тебе хоче бачити суспільство?
А яким воно хоче тебе бачити?
Якщо підлаштуєшся під соціум, чи станеш зрештою щасливим?
Хтозна. Тут і зараз я хочу бігти квітучим полем.
Колись - невідомо коли - у світі не стало місця для магів.
У світі не стало місця для магії.
Коментарі
Немає коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар!