
Зареєструйтесь або увійдіть, щоб додавати книги до списків
Зареєструйтесь або увійдіть, щоб вести читацький щоденник
Чи ходили ви на прогулянку з равликом? Це добра нагода повільно та неквапно роздивитися захопливий світ довкола. А якщо вийдете з равликом навесні, то, поза сумнівами, подорожуватимете аж до зими! Ходімо?
Коментарі
Немає коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар!