Смерть - поняття відносне. У ті події, до смерті, може втрутитися хтось і запобігти їй. Але це не означає, що її не було. Якби смерті не було, то він би не дізнався, що вона була, і не зміг би їй запобігти. Тому спочатку - першопричина, а потім - причинно-наслідковий зв'язок...
Коментарі
Немає коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар!