Що робити, якщо звичний світ, в якому ми звикли жити, раптом валиться, не залишаючи навіть найдрібніших, найменших решток. І виявляється, що все навколо виткане з суцільної брехні і фальші, та й саме нібито розбите життя було всього лише ілюзією, фантомом, створюваним іншими тільки для того, щоб тобою було легше керувати. Що робити? Що завгодно, але головне - не здаватися. У неї немає іншого вибору. Вона повинна пробратися крізь цей лабіринт і знайти Елізіум, в якому тужать душі убитих раніше. На все про все - два тижні. Здавалося б, не мало, але ще стільки потрібно встигнути ... Навчитися по-справжньому жити, любити, і навіть вмирати гідно.
Коментарі
Немає коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар!