"Стигма окупації: радянські жінки у самобаченні 1940-х років" - це книжка про війну та неспроможність людей осягнути окупаційний досвід як у момент його проживання, так й у перші роки після вигнання нацистів.
Дослідження побудовано навколо історії трьох жінок та двох режимів, один з яких змушував своїх громадянок бути радянськими й героїчно загинути, а інший – нацистський – зректися й радянського, й людського.
Коментарі
Немає коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар!