Свіжі дані соціологічного опитування: 88% населення моєї країни - фашисти. Це хєрова новина, думаю я в набитому до смерті вагоні метро. Щоправда, неповнолітніх вони не опитують, але з такими батьками, вчителями, пасажирами сподіватися нема на що. 88 розумне число, більше тобі не треба ховатися за спиною у 14. Авжеж, це лише у середньому, думаю я, у парламенті моєї країни, вочевидь, доходить до 100%, а на вчорашньому поетичному вечорі, можливо, не вище за нуль. Та навряд чи на станції "Жовтнева" люди смердять сильніше, ніж на станції "Комсомольська", адже їх зібрав тут випадок.
Коментарі
Немає коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар!