Коли ти 17 разів за півроку їздиш у відрядження... Коли дівчина покидає тебе… Коли твій ліпший друг постійно втягує тебе у "стрьомні" пригоди... Коли ти змушений вдавати багатія, не маючи при цьому грошей навіть на проїзд, а гопник, який тебе грабує, сам собі мститься, це означає одне - почалося нове життя. І хай воно навіть летить на тебе розлюченим биком, ти, як справжній матадор, повинен прийняти двобій…
Коментарі
Немає коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар!