Королі бувають мудрими правителями або тиранами. Мудрих правителів поважають, проти тиранів повстають. А що робити, коли король - божевільний? Бажано б, звичайно, його кудись того... до лікарні. Чи до знахарів... та ж не дається, бо дужий, як ведмідь. Вампіри його не беруть, підступи не допомагають, а на драконові після зустрічі з "його величністю" можна телят пасти. Хіба так королі чинять? Звичайно, ні. Королі зовсім інші. Вони керують державами, а не швендяють лісами у компанії коня, який повсякчас читає нотації, наче старий дід, та собаки, котрий є сином мавританського султана. Вони розмовляють чемно та виховано, а не бандитським суржиком. Вони мають вигляд величний та поважний і їх не сплутаєш з бездомним волоцюгою. Адже так?
Коментарі
Немає коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар!