Потренувавшись на фахових євреях, Валерій Примост неполіткоректно перемкнувся на росіян та українців. І це після півдесятка художніх російськомовних книжок, кіносценаріїв та легендарних рекламних кампаній, більшість з яких ви точно бачили, поки не викинули телевізор. Спитаєте, нащо два томи? Я міг би розказати Вам про подвійність сприйняття, де, можливо, були би сміх і сльози, лід і полум'я, Боаз і Яхин, Ленін і Партія, Мекка і Медина, серп і молот, альфа й омега, навіть Содом із Гоморрою та Орест із Пиладом. Однак усе набагато простіше: в кожному з нас десь глибоко ховається маленький хохлик, який часом проривається нагору страхом, заздрістю і нетерпимістю; так ось, перед вами прекрасний двотомний інструмент для його приборкання - кладете свого внутрішнього хохлика на перший том, а другим припечатуєте. Хохлик щезає. Перевірено автором. Прочитаєте обидва томи - зрозумієте чому. У кожному разі, приємне читання Вам гарантовано.
Коментарі
Немає коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар!