Перша манґа видавництва Лабораторія!
Бібліотечна мрія у світі без книжок Звичайна студентка-книголюбка раптово перероджується в іншому світі у тілі маленької дівчинки на ім'я Майн. Світ навколо темний від неграмотності, а книжки - недоступна розкіш. Та Майн не уявляє життя без читання і якщо книжок навколо немає - вона створить їх сама! Її мета проста - стати бібліотекаркою і наповнити новий світ словами, знанням і світлом.
"Сходження буквоїжки. Я зроблю все, щоби стати бібліотекаркою. Частина 1. Якщо у вас немає книжки - створіть її! Том I" - це перша манґа видавництва Лабораторія, у якій пригоди, дружба, боротьба за своє покликання і мрію тісно поєднуються із палкою любов'ю до книжок.
Чому варто прочитати? - Ісекай про книголюбку, яка опиняється у світі, в якому майже неможливо дістати книжки.
- Щемка фентезійна історія про покликання, мрію, боротьбу, дружбу і любов до книг з красивими чорно-білими ілюстраціями.
- Перша манґа видавництва Лабораторія, яка також має культову аніме адаптацію.
Автори:
Мія Кадзукі (Miya Kazuki) - японська романістка і есеїстка. Вона почала писати, коли навчалася на другому курсі середньої школи, однак після вступу до університету й аж до народження дитини взяла в письменництві паузу. З 2013 року Мія знову почала писати й публікувати свій роман Ascendance of a Bookworm на платформі Shosetsuka ni Naro. З 2015 до 2017 Мія була засновницею дослідницької групи, яка писала про проблеми, з якими зіштовхуються сучасні бібліотеки.
Судзука (Suzuka) - манґака, відповідальна за роботу над адаптацією манґи Ascendance of a Bookworm Мії Казуки.
Коментарі
Немає коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар!